در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 18 تیر 1399
 • حذف اضطراری
  درخواست مرخصی تحصیلی
  درخواست انصراف از تحصیل
  درخواست حذف و اضافه ویژه
  میز خدمت
  کانال گپ آموزشکده
  اتوماسیون تغذیه (رزرو غذا)
  جشنواره بین المللی خوارزمی
  ناد
  سامانه نقل و انتقالات (سماد)
 • دوخت ماسک دولایه وقابل شستوشو در مرحله سوم در آموزشکده فنی و حرفه ای دختران نجف آباد

  دوخت 20 هزار ماسک چهارلایه وقابل شستوشو در مرحله سوم  در آموزشکده فنی و حرفه ای دختران نجف آباد

  به گزارش روابط عمومی دختران نجف آباد

  اکرم آزاد بخت ریاست آموزشکده با اشاره به شیوع ویروس کرونا در شهرستان نجف آباد اظهار داشت: از همان ابتدای شیوع این ویروس آموزشکده فنی و حرفه ای دختران نجف آباد برای دوخت ماسک دو لایه مخصوص نیازمندان،بیماران و کادر بهداشتی و درمانی شهرستان اعلام آمادگی کرد.

  ریاست آموزشکده ازدوخت و فروش20 هزار ماسک پارچه ای چهار لایه و قابل شستشوی  با توجه به نیاز بازار، نسبت به انبوه سازی این گونه ماسک‌ها با نازل ترین قیمت  توسط آموزشکده فنی و حرفه ای دختران نجف آباد درمرحله سوم دوران کرونا خبر داد و گفت:

   این مرکز از زمان شروع ویروس کرونا تاکنون توانسته 120هزار ماسک تولید تا بدست نیازمندان ومصرف کننده ها  برسد در دو مرحله قبل حدود 100 هزار ماسک دولایه برای ستاد مبارزه با ویروس کرونا شهرستان نجف آباد دوخته شده وتحویل ستاد گردیده..

   به حمد خداوند متعال و پیگیری مجدانه ریاست محترم آموزشکده خانم آزادبخت و تلاش های مخلصانه مسئول کارگاه دوخت ماسک آقای سورانی وجمعی از همکاران و دانشجویان رشته طراحی دوخت این آموزشکده، از ابتدای دوران کرونا تا کنون موفق به تولید 120 هزار ماسک پارچه ای دو لایه وچهارلایه قابل شستشو شده ایم. این درحالی است که حدود100هزار ماسک دولایه دوخته شده پس از تولید با رعایت پروتکل های بهداشتی و بسته بندی در اختیار ستاد قرار داده  شد که پس از سازماندهی تحویل مراکز بهزیستی،خیریه ها ،معلولین، بیمارستان ها و مراکز خیریه ونیز برای استفاده مردم توزیع می گردد.

  لازم به ذکر است که محل کارگاه  خیاطی مرکز با رعایت موازین بهداشتی و داشتن جمیع جهات فنی و ضد عفونی به عنوان کارگاه جهادی درحال دوخت ماسک دولایه وقابل شستوشو می باشد  و تمامی وسایل و تجهیزات کارگاههای دوخت اعم از چرخ خیاطی،اتو،قیچی و کلیه وسایل کارگاه ضدعفونی و درحال دوخت با حضور ریاست ودانشجویان می باشد.

  امید است با این اقدام جهادی بتوان بخشی از کمبودهای شهرستان را در زمینه ماسک های بهداشتی مرتفع نمود

  نظرات کاربران