در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 18 تیر 1399
 • حذف اضطراری
  درخواست مرخصی تحصیلی
  درخواست انصراف از تحصیل
  درخواست حذف و اضافه ویژه
  میز خدمت
  کانال گپ آموزشکده
  اتوماسیون تغذیه (رزرو غذا)
  جشنواره بین المللی خوارزمی
  ناد
  سامانه نقل و انتقالات (سماد)
 • وبینار آشنایی با نرم افزار طراحی ولباس والگو کشی در آموزشکده فنی وحرفه ای دختران نجف آباد

  وبینار آشنایی با نرم افزار طراحی ولباس والگو کشی در آموزشکده فنی وحرفه ای دختران

   نجف آباد  برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی دختران نجف آباد:

  وبیناری مشترک آشنایی با نرم افزار طراحی ولباس والگو کشی بصورت مشترک خانم عطیه السادات کریم پور و اکرم السادات کریم پور از اساتید گروه طراحی ودوخت آموزشکده دختران نجف آباد ،با حضور ریاست آموزشکده خانم آزادبخت ومعاون آموزشی خانم ابوتراب و مسئول فناوری اطلاعات آقای رضا سورانی  برگزار گردید.

  این وبینار مشترک با موضوع آشنایی با نرم افزار طراحی ولباس والگو کشی با حضور ریاست آموزشکده ، معاون آموزش و پژوهش  واساتید گرامی در قالب پرسش و پاسخ روز سه شنبه مورخ 06/03/99  برگزار شد.

  اساتید گرامی ضمن اشاره به اینکه رشته طراحی و دوخت یک رشته کاربردی است گفتند که: هدف آن طراحی لباس با مدل های گوناگون با حفظ خلاقیت هنری می باشد. دانشجویان این رشته در طی دوران تحصیلی با مبانی هنرهای تجسمی و اصول طراحی لباس و آناتومی بدن انسان الگو برش و دوخت لباس زنانه آشنا شده و توانایی انجام دوخت لباس عروس طراحی و دوخت گوناگون لباس کودک کار با انواع چرخ های خیاطی را پیدا خواهد کرد.


  در این وبینار شرکت کننده ها ودانشجویان مهمترین سوالات خود را درخصوص کاربا نرم افزار طراحی دوخت ونحوه طراحی واصلاحی الگو مطرح کردند.که از جمله اهم سوالات و ابهامات شرکت کننده هارا می توان به مواردی نظیر: نحوه اصلاح الگو طراحی ودوخت ، چگونگی استفاده از نرم افزارونحوه استفاده از ابزارهای طراحی، چگونگی استفاده از انواع ماشین­های دوخت و وسایل کارگاهی، نحوه ترسیم الگو و دوخت لباس هاوطراحی از آناتومی اندام و جزییات مختلف آن برای طراحی لباس اشاره کرد.
  در این وبینار مشترک خانم های کریم پور از اساتید این مرکز ضمن پاسخ به سوالات شرکت کننده های این وبینار موارد را جهت تعلیم آموزش های ضمن کاردر طراحی ودوخت وترسیم الگو و دوخت لباس های زنانه را در دستور کار قرار دادند.

  نظرات کاربران