در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 18 تیر 1399
 • حذف اضطراری
  درخواست مرخصی تحصیلی
  درخواست انصراف از تحصیل
  درخواست حذف و اضافه ویژه
  میز خدمت
  کانال گپ آموزشکده
  اتوماسیون تغذیه (رزرو غذا)
  جشنواره بین المللی خوارزمی
  ناد
  سامانه نقل و انتقالات (سماد)
 • نشست تخصصی طرح ضیافت اندیشه با همکاری مدیر گروه معارف و نماینده نهاد رهبری در استان در دانشکده سمیه نجف آباد برگزار گردید.

  نشست تخصصی طرح ضیافت اندیشه با همکاری مدیر گروه معارف و نماینده نهاد رهبری در استان در دانشکده سمیه نجف آباد برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی دختران نجف آباد:

  برنامه نشست تخصصی طرح ضیافت اندیشه با حضور حجت الاسلام و المسلمین  جناب آقای دکتر مزروعی در سالن کنفرانس دانشکده سمیه نجف آباد طی دو روز از ساعت 8 صبح تا 30/17 عصر برگزار گردید.

  به همت سرکار خانم دکتر الهام ایمانیان ریاست دانشکده، تلاش و پیگیری سرکار خانم ایزدی مدیر گروه معارف دانشکده و با همکاری نماینده نهاد رهبری جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مرادی برنامه  نشست تخصصی طرح ضیافت اندیشه اساتید  با حضور گرم اساتید و همکاران از دانشکده سمیه و همکاران از شیراز و شهرضا  با حضور سخنران توانمند و وارسته حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر مزروعی استاد حوزه و دانشگاه در سالن کنفرانس دانشکده سمیه برگزار شد.

  آقای دکتر مزروعی در این برنامه مباحثی در زمینه های شناخت انسان، ارتباط انسان با خداوند، رحمانیت و رحمیت خداوند، چگونگی عملکرد انسان و احساس حضور خداوند در زندگی و استجابت دعا مطرح گردید. ایشان به سوالات شرکت کنندگان در زمینه های اعتقادی به طور واضح، روشن و قانع کننده پاسخ دادند. حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مزروعی فرمودند ما در هر روز در هر رکعت از نماز سه مرتبه از بخشندگی و مهربانی خداوند یاد می کنیم و امیدوار به بخشش و رحمت الهی هستیم. اما مسئله مهم این است که خداوند رب العالمین از ما خواسته شبیه او شویم و برای شباهت به خداوند باید صفات الهی را در خود متجلی کنیم و پرورش دهنده خود و دیگران بوده و سرشار از عشق، محبت و بخشش الهی گردیم.

  نظرات کاربران