در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 18 تیر 1399
 • حذف اضطراری
  درخواست مرخصی تحصیلی
  درخواست انصراف از تحصیل
  درخواست حذف و اضافه ویژه
  میز خدمت
  کانال گپ آموزشکده
  اتوماسیون تغذیه (رزرو غذا)
  جشنواره بین المللی خوارزمی
  ناد
  سامانه نقل و انتقالات (سماد)
 • به همت ریاست دانشکده سمیه نجف آباد و پیرو تفاهم نامه منعقده دانشکده با سازمان فنی و حرفه ای استان اصفهان، جلسه ای با معاون مرکز فنی و حرفه ای نجف آباد در سالن کنفرانس دانشکده برگزار شد.

  به همت ریاست دانشکده سمیه نجف آباد و پیرو تفاهم نامه منعقده دانشکده با سازمان فنی و حرفه ای استان اصفهان، جلسه ای با معاون مرکز فنی و حرفه ای نجف آباد در سالن کنفرانس دانشکده برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی دختران نجف آباد:

  به همت ریاست محترم دانشکده سرکار خانم دکتر الهام ایمانیان و پیرو تفاهم نامه منعقده دانشکده فنی و حرفه ای دختران نجف آباد (سمیه) با سازمان فنی و حرفه ای استان اصفهان، جلسه ای با حضور معاون مرکز فنی و حرفه ای نجف آباد جناب آقای پورپیرعلی و سرکار خانم ایزدی به اتفاق جمعی از اساتید و نماینده انجمن علمی دانشجویان در سالن کنفرانس دانشکده سمیه برگزار شد.

  در این جلسه پیرامون مسائل چگونگی معرفی اساتید توانمند به عنوان مربی به سازمان فنی و حرفه ای، چگونگی برگزاری دوره های بلندمدت و کوتاه مدت برای دانشجویان، روند کار جهت دریافت گواهینامه و تاییدیه از سازمان فنی و حرفه ای، نحوه اطلاع از استانداردهای فنی و حرفه ای برای هر رشته و چگونگی تعریف دوره ها و ثبت آنها در پورتال جامع سازمان فنی و حرفه ای بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

  نظرات کاربران