در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 18 تیر 1399
 • حذف اضطراری
  درخواست مرخصی تحصیلی
  درخواست انصراف از تحصیل
  درخواست حذف و اضافه ویژه
  میز خدمت
  کانال گپ آموزشکده
  اتوماسیون تغذیه (رزرو غذا)
  جشنواره بین المللی خوارزمی
  ناد
  سامانه نقل و انتقالات (سماد)
 • مراسم بزرگداشت یاد و خاطره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دانشکده سمیه نجف آباد برگزار شد.

  مراسم بزرگداشت یاد و خاطره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دانشکده سمیه نجف آباد برگزار شد.

   

  به گزارش روابط عمومی دانشکده دختران نجف آباد:

  مراسم بزرگداشت یاد و خاطره سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی  در دانشکده سمیه نجف آباد برگزار شد.

  مراسم بزرگداشت و عزاداری به مناسبت شهادت مظلومانه سرداران رشید لشکر اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و شهدای جبهه مقاومت به همراه اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با حضور ریاست ، معاونین، کارکنان و تعدادی از دانشجویان به همراه قرائت قران و زیارت نامه عاشورا بر گزار شد. و سپس از رشادت ها و دلاوریهای این سردار صحبت شد.

  ریاست دانشکده سمیه پس از تبریک و تسلیت شهادت سردار بزرگ اسلام که به دست شقی ترین انسانها به درجه رفیع شهادت نائل گشت افزودند سردار عزیزمان مزد سالها رشادت ها و مجاهدتهای مخلصانه خود را در میدان های نبرد چه در ایران در جهبه خوزستان و چه بیرون از ایران را از خداوند متعال گرفتند و به آرزویشان که شهادت و عروج در کنار همرزمان شهید خود بود، رسیدند.

  ایشان اضافه کردند که شهادت این عزیز تمامی ملت ایران را در غم و اندوه  فرو برد و تنها یه گروه خاص نبودند که حاج قاسم برایشان عزیز بود بلکه محبوبه دلهای تمامی اقشار مختلف مردم ایران و حتی خارج از کشور بود

  در این مراسم کارکنان دانشکده سمیه ضمن تبریک این شهادت بزرگ به پیشگاه حضرت بقیه الله العظم ارواحناه فداه و خود سردار عزیز و عرض تسلیت به مقام معظم رهبری، خانواده عزیز و گرانقدر سپهبد حاج قاسم سلیمانی و مردم عزیز ایران، خواستار اشد مجازات و انتقام سخت و شدید علیه جنایتکارانی که دست پلیدشان به خون این عزیزان آغشته شده است را  از رهبر، سپاه و دولت شدند. و در پایان تمامی حاضرین در مراسم طومار برائت، استقامت و استکبار ستیزی خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه ای را تایید و امضا نمودند.

  نظرات کاربران