در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 18 تیر 1399
 • حذف اضطراری
  درخواست مرخصی تحصیلی
  درخواست انصراف از تحصیل
  درخواست حذف و اضافه ویژه
  میز خدمت
  کانال گپ آموزشکده
  اتوماسیون تغذیه (رزرو غذا)
  جشنواره بین المللی خوارزمی
  ناد
  سامانه نقل و انتقالات (سماد)
 • بیانیه رییس دانشکده سمیه نجف آباد در خصوص شهادت پرافتخار سردار سلیمانی

  بسم الرحمن الرحیم

  انالله و انا الیه راجعون

  مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

  در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

  سوره مبارکه الأحزاب آیه 23

  با رفتن او به حول و قوّهٔ الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثهٔ دیشب آلودند. (مقام معظم رهبری)

  شهادت هنر مردان خداست و این محدود به زمان و مکان خاص نیست و همواره باب شهادت برای مردان خدا باز است. حاج قاسم سلیمانی سردار سرافراز اسلام پس از عمری مجاهدت در راه خدا عاقبت مزد خود که عالی‌ترین نشان لیاقت از سوی پروردگار عالمیان است را از خداوند متعال دریافت نمود و به مقام رفیع شهادت نائل شد.

  آنان که با شهادت این مردان خدا فکر می‌کنند به سپاه اسلام شکست سنگینی وارد کرده‌اند باید بدانند که در طول تاریخ از ظهور انبیاء تاکنون همواره خون شهدا باعث رشد درخت تنومند حق شده و انگیزه مضاعف برای مبارزه با کفر را ایجاد کرده است و شهادت سردار بزرگ اسلام نیز باعث تقویت محور مقاومت شده و نابودی دشمنان اسلام را نزدیک‌تر خواهد کرد.

   شهادت این سردار اسلام را به حضرت ولی‌عصر ارواحنا فداه (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی مد ظله العالی، امت شهید پرور اسلام در سراسر جهان و خانواده محترم آن شهید بزرگوار تبریک و تسلیت عرض می‌نماید.

  خباثت و حماقت نیروهای تروریست آمریکایی در ترور سردار سلیمانی، این شهید قهرمان و سردار مبارزه با تروریسم و افراط گرایی،  بدون تردید درخت مقاومت در منطقه و جهان را تنومندتر خواهد کرد. با رفتن یک مرد بزرگ الهی جوشش امت اسلام منجر به ظهور افراد متعدد در ادامه راه شهید سلیمانی خواهد شد و انشالله در ظل توجهات امام عصر (عج) دشمنان را نابود خواهد کرد. خداوند به قلب مقام عظمای ولایت صبر عنایت فرماید و ظهور امام زمان را نزدیک کند.

  شهید حاج قاسم سلیمانی فرمودند:شرط شهید شدن شهید بودن است. اگر امروز کسی را دیدید که بوی شهید از کلام و رفتار و اخلاق او استشمام شد، بدانید او شهید خواهد شد، و تمام شهدا مشخصه را داشتند. ایشان شش روز مانده به سالروز شهادت حاج احمد کاظمی، یار و همسنگر جبهه و جنگ، فراق چهارده ساله حاج قاسم هم تمام شد و به آرزویش رسید.  شهادتت مبارک سردار دلها

   

  الهام ایمانیان

  رییس دانشکده فنی و حرفه ای دختران نجف آباد (سمیه)

  نظرات کاربران